Motinos vaikams teikia visokeriopą – psichologinę, fizinę bei emocinę – paramą. Jos kasdien sprendžia įvairiausias problemas – ir dideles, ir mažas. Nuo skaudančio pilvo iki sopančios širdies… mama visuomet pasirūpins, paguos ir apkabins. Ar tai būtų saldžių gėrimų pakeitimas sveikesne alternatyva „NingXia Red“… ar ramios, švarios namų aplinkos kūrimas naudojant natūralią valymo priemonę „Thieves Household Cleaner“… juk mamos žino, kas geriausia jų brangiesiems. Jūsų dėmesiui – žemiau pateikiamas būtent mamoms rekomenduojamų eteriniais aliejais praturtintų produktų sąrašas. Šie produktai – saugūs naudoti rūpinantis vaikais – nuo ryto iki vakaro. Pasirūpinkite savo šeima, naudodami eterinius aliejus ir jais praturtintus gaminius.

Su dėkingumu, Jūsų žavinta

9 produktai, kuriuos pravartu turėti kiekvienai mamai

Įtraukite „NingXia Red“ į savo kasdienę mitybą, ir mėgaukitės šio gardaus, gaivaus gėrimo naudingomis savybėmis. Tai saldaus-rūgštaus derinio formulė, paremta ožerškio uogomis. Pagardintas slyvų, aronijų, vyšnių, mėlynių ir granatų sultimis ir ekstraktais, „NingXia Red“ gėrimas pasižymi sodriu vaisiniu skoniu. Be minėtų ingredientų, „NingXia Red“ formulėje yra gryno vanilės ekstrakto, apelsinų, mandarinų ir citrinmedžių eterinių aliejų, sukuriančių puikų derinį.

750 ml „NingXia Red“ gėrimas sertifikuotas pagal košerinius ir halal standartus.

Kaip vartoti „NingXia Red“:

 • Įmaišykite „NingXia Red“ gėrimo į savo vaisių kokteilį, acai uogų dubenį ar rytinę sulčių stiklinę, ruošdami greitus, lengvus pusryčius.
 • Atvėsinkite ir tiekite „NingXia Red“ gėrimą šeimai ir draugams susibūrimų ir švenčių metu, ypač jei ieškote sveikesnės alternatyvos gazuotiems gėrimams.
 • Palepinkite vaikus šiuo gardžiu gėrimu, vietoje cukringų gazuotų gėrimų ar sulčių kokteilių.
 • Sumaišykite su „NingXia Nitro“.
 • Įpilkite lašelį pamėgto (vartojimui skirto) eterinio aliejaus, jog suteiktumėte papildomą priesko

Su „Thieves® Household Cleaner“ namų valikliu įsisenėjusios dėmės ir užterštos vietos bus lengvai išvalomos nenaudojant stiprių ar abrazyvinių valiklių. Nors bakterijos gali būti kenksmingos, kai kurie rinkoje esantys pramoniniai valikliai jūsų sveikatai gali kelti dar didesnį pavojų. „Thieves Household Cleaner“ namų valiklis yra saugus, universalus koncentratas, kurį galima naudoti bet kurioje namų patalpoje, atsisakant stiprių cheminių priemonių. Atskieskite butelyje su purškikliu ar kibire, o norėdami ypač stipraus poveikio, naudokite koncentruotą. Jūsų patogumui, etiketėje nurodytos skiedimo proporcijos

Putojančio rankų muilo „Thieves“ sudėtyje yra eterinių aliejų mišinio „Thieves“, grynųjų citrinų ir apelsinų eterinių aliejų, alavijų, dviskiaučių ginkmedžių ir vitamino E. Šis skystas muilas valo, apsaugo ir atgaivina odą. Išspaudžiamas kaip tirštos putos.

„TummyGize“ – tai atpalaiduojantis, raminantis mišinys. Tepkite juo savo mažosios atžalos pilvą.

Atraskite vidinę ramybę, pasitelkę šį malonaus aromato aliejų. Levandos distiliuojamos garais iš gėlių viršūnių. Šis krūmeliais augantis augalas priklauso notrelinių šeimai. Jis raminančiai veikia mintis, kūną ir sielą. Levandų eterinis aliejus, dar vadinamas „mėlynuoju auksu“, būdavo naudojamas dar Senovės Romoje, maudynių ritualuose. Teigiama, jog levandos padeda palaikyti gerą miego kokybę. Manoma, jog aromaterapijos tėvu laikomas René-Maurice Gattefossé, ankstyvo 20-ojo amžiaus chemikas, aptiko raminantį ir gaivinantį levandų poveikį, pastebėjęs, jog levandų aliejus palengvino nudegintų odos vietų gijimą.

 • Atpalaiduojantis, gaivinantis aromatas.
 • Tradiciškai naudojamas kaip raminantis antiseptinis aliejus įsipjovus, įsidrėskus ir odos dėmelėms.
 • Tobulai tinkamas voniai ir prieš miegą.
 • Įlašinkite į vakarinę vonią, jog atsipalaiduotumėte
 • Pasigaminkite purškiamą priemonę, jog pagalvės dvelktų raminančiu aromatu
 • Garindami šį mišinį įtemptomis dienomis, susikurkite raminančią atmosferą
 • Gary Young savo rekomenduojamą eterinių aliejų mišinį „Peace & Calming II“ specialiai sukūrė kaip alternatyvą pirmajam mišiniui „Peace & Calming“. Naujame mišinyje išsaugotas pirmtakui būdingas charakteris ir originalumas, todėl jis suteikia tokių pačių nuostabių potyrių.

  Švelnų eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming II“ aromatą kuria mandarinų, apelsinų, kvapiųjų kanagų, tikrųjų pačiulių, vaistinių ramunių, kvapiųjų auksabarzdžių, švitrūnų, bergamočių, kininių cinamonų, pilkųjų kiečių ir juodųjų eglių eteriniai aliejai. Tiek įkvepiamas tiesiogiai, tiek ir garinamas, šis patentuotas eterinių aliejų mišinys skleidžia malonų atpalaiduojantį aromatą. Atskieskite ir naudokite vietiškai, siekdami sudrėkinti ir pagražinti odą.

  Pagrindiniai privalumai:

  Malonus atpalaiduojantis aromatas, sukuriantis malonią atmosferą. Tepant odą, palaiko jos grožį. Siekiant sudrėkinti odą, galima tepti atskiedus. Įkvepiamas tiesiogiai arba garinamas, šis mišinys sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Šis gaivus, kvapnus mišinys yra sudarytas iš 6 sodrių, intensyvių eterinių aliejų – tai puikus blogų kvapų pašalinimo įrankis. Sudėtyje yra kvapiųjų citrinžolių, levandinų, citrinžolių, rozmarinų, mirtų ir arbatmedžių aliejų, kurie sukuria puikų, gaivų, šviesų derinį. Tiesiog užlašinkite kelis lašus „Purification“ mišinio ant medvilnės kamuoliukų ir padėkite vietose, kurias norite atgaivinti: spintose, stalčiuose ar šiukšliadėžėse. Užpildykite biuro ar namų patalpas gamtos gaiva dvelkiančiu, harmonizuojančiu aromatu.

 • Gaivus, intensyvus aromatas.
 • Jei galva apsunko, įkvėpkite šio mišinio tiesiai iš buteliuko.
 • Naudokite kaip gaivius kvepalus.

„TummyGize“ – tai atpalaiduojantis, raminantis mišinys. Tepkite juo savo mažosios atžalos pilvą.

Kasdienes problemas vykite šalin! Sulėtinkite tempą su „Stress Away“ – tai profesionaliai atrinktų eterinių aliejų mišinys, praturtintas žaliųjų citrinų, vanilių, kopalių ir levandų aliejais – jog prireikus nusiramintumėte ir atsipalaiduotumėte. Sudėtyje yra veiksmingų ingredientų, tokių kaip kedrolis (randamas kedro medienoje) ir eugenolis (natūraliai yra vanilėje); šis puikus mišinys gelbsti siekiant sutelkti mintis ir pasijusti ramiau. Be to, sudėtyje yra medžių aromatu dvelkiančio išskirtinio okotijų aliejaus, kurį „Young Living“ išgauna savo ūkyje Ekvadore.

 

 • Padeda palaikyti ramų, pozityvų nusiteikimą.
 • Įlašinkite į losjoną, dušo želę ar bazinį aliejų.
 • Naudokite, siekdami pasijusti pakiliau.

KidScents TummyGize

„TummyGize“ – tai raminantis, atpalaiduojantis aliejų mišinys, skirtas nuraminti nemaloniems jūsų mažylio pilvo pojūčiams. Atskieskite harmonizuojančio aromato eterinį aliejų baziniu aliejumi ir masažuokite pilvo sritį. Sudėtyje yra pipirmėčių, mandarinų ir imbierų eterinių aliejų, kurie sukuria šiltą, jaukų aromatą. Įlašinę lašelį į šiltą vonią, išsyk lengviau atsipalaiduosite.

KidScents KidCare

„KidScents® KidCare“ – tai švelnus, raminantis eterinių aliejų mišinys, kurio sudėtyje yra arbatmedžių ir gvazdikėlių aliejų. Skieskite pagal poreikį baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“, ypač sausesnes vietas, siekdami papildomo drėkinimo. Taip pat galite įlašinti kelis lašus šio aliejų mišinio į šiltą vonią, jog mėgautumėtės gaiviu, haronizuojančiu aromatu. „KidCare“ eterinių aliejų mišinys – puikus pasirinkimas, ypač tinkamas, jog vaikai atsipalaiduotų ir pasijustų ramiau po ilgos dienos.

Brain Power

Šis sodrus mišinys praturtintas puikiais augaliniais ingredientais – kedrų, bosvelijų ir melisų eteriniais aliejais. Tiesiog patepkite mišiniu „Brain Power“ pulso taškus, jog pasijustumėte ramiau ir lengviau susikoncentruotumėte. Tiesiogiai įkvėpkite šio gaivaus aromato, jog pasijustumėte energingiau. Įlašinkite kelis lašus šio mišinio į karštą vonią, siekdami pasilepinti. Šis žolinio aromato aliejų mišinys padeda sutelkti mintis, susikaupti ir įkvepia norą veikti.

Gentle Baby

Pakaks vos kelių lašų „Young Living“ eterinių aliejų mišinio „Gentle Baby“, jog pasirūpintumėte savo mažiausiais šeimos nariais. Šis švelnaus aromato aliejų mišinys padės lengviau užmigti. Malonių, atpalaiduojančių, gėlių natų aromatas leis ne tik mažyliams, bet ir visai šeimai nesunkiai atsipalaiduoti. Sudėtyje – levandų, pelargonijų ir kvapiųjų kanangų eteriniai aliejai. Atskieskite ir tepkite odą, jog mėgautumėtės nauda odai. Prašome sekti etiketėje nurodytas naudojimo instrukcijas.

Valor Wellness Oil 

Tai harmoningas juodųjų eglių, bitkrėslių, kamparo, pelargonijų ir bosvelijų aliejų mišinys, pasižymintis saldžiomis, aštriomis natomis. Iš ryto patepkite šiuo pozityviai nuteikiančiu mišiniu pulso taškus – jog įkvėptumėte sau daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Įlašinkite kelis lašus į pamėgtą bazinį aliejų ir švelniai masažuodami nuraminkite pavargusius raumenis. Pasinerkite į taikią, pozityvią nuotaiką, pasitelkę šį jausmingą medžių aromato aliejų, kurį galite įtraukti į kūno prausiklį, dušo želę ar kūno balzamą.

 • Veikia pozityviai ir energizuojančiai.
 • Skatina drąsą ir pasitikėjimą savimi.
 • Naudokite atlikdami gaivinantį masažą.

Reikia konsultacijos dėl eterinių aliejų kūdikiams ir vaikams?
Nežinote ko reikia Jūsų mažylio ramybei ir augimui?
Domina Young Living produktai?