Istorijoje žinoma nemažai pavyzdžių, kai moterys, naudojusios eterinius aliejus, ilgam sugebėdavo išsaugoti jaunystę, grožį ir sveikatą.

Su dėkingumu, Jūsų žavinta

Ką tokio ypatinga slepia savyje eteriniai aliejai ir kaip jie padeda išlikti jaunai?

„Believe“ aliejų mišinys tinkamas naudoti, įgyvendinant savąjį potencialą. Pasisemkite vidinės stiprybės, džiaugsmo ir meilės sau. Sudėtyje – saldžių kvapiųjų kanangų, gaivių kalendrų ir raminančių pelargonijų eteriniai aliejai. Be to, šis mišinys praturtintas bosvelijų eteriniu aliejumi, kuris skatina dvasingumą ir ryšį su pamatine čakra bei padeda atrasti harmoniją. Tiesiog patepkite pulso taškus prieš užsiimdami joga. Arba galite lašelį įlašinti į kokosų aliejų ir palepinti savo kūną – nuo galvos iki kojų pirštų galiukų.

Rožių eterinis aliejus pasižymi raminančiu, jausmingu aromatu, kuris toks nuostabus tarsi rožių žydėjimas. Šis aliejus yra labai vertinamas, nes kiekvienam 5 ml buteliukui pagaminti prireikia 10 kg rožių žiedlapių, todėl tai vienas brangiausių ir prabangiausių eterinių aliejų. Išryškinkite savo vidinį spindesį – pakaks įlašinti vos lašelį šio aliejaus į įprastai naudojamą losjoną. Taip pat galite įlašinti kelis lašus rožių aliejaus į karštą vonią, jog palepintumėte odą. Subtilios rožių natos, sakoma, atveria širdies čakrą, skatina meilę, gerumą ir atjautą.

Saldus kvapiųjų kanangų žiedų aromatas – tikras pasimėgavimas. Kvapiosios kanangos – atogrąžų augalas, kilęs Indonezijoje. Kvapiųjų kanangų aliejus išgaunamas garais distiliuojant šviesiai geltonus žiedus. Šis egzotinio, malonaus aromato aliejus dažnai naudojamas prabangiuose plaukų ir odos gaminiuose. Įlašinkite kelis lašus į įprastai naudojamą losjoną, siekdami paįvairinti kvapą tuomet oda taptų dar švelnesnė. Arba galite įlašinti į savos gamybos plaukų kaukę, kad papildomai maitintumėte plaukus.

Praturtinkite asmeninės priežiūros ritualą eterinių aliejų mišiniu „SclarEssence“. Jame susijungia giliai raminantis pipirmėčių, pankolių ir kvapiųjų šalavijų derinys. Subalansuokite ir atgaivinkite savo pojūčius, įlašindami kelis lašus į grožio aliejų. Tepkite odą ir plaukus, kad mėgautumėtės šilko švelnumu ir drėkinimu. Turėkite šio mišinio ant savo darbo stalo. Švelniai įkvėpkite mėtų aromato, siekdami ramybės ir minčių aiškumo. Jauskite vidinę pusiausvyrą, kad ir kas gyvenime jus užkluptų!

Šis malonus žolinis aromatas, kurį sukuria bosvelijų, bergamočių ir pipirmėčių aliejai, – tobulas grožio rutinos papildas. Galite tepti tiek dieną, tiek vakare. Šiuo skaistminų ir eterinių aliejų mišiniu galite tepti veidą, siekdami skaistesnės, švytinčios odos. Be to, papildomai atskiedę kokosų aliejumi, turėsite puikią maitinančią, drėkinančią priemonę. Sudėtyje yra bosvelijų aliejaus, kuris dar vadinamas „skystuoju auksu“, pasižyminčiu odos dėmes ir raukšles mažinančiomis bei jaunatviško spindesio suteikiančiomis savybėmis. Įlašinkite kelis lašus šio aliejaus į pamėgtą losjoną – džiaugsitės dailia, glotnia oda. D. Gary Young ir gydytojo Dan Purser sukurta speciali formulė.

„Lady Sclareol“ – tai gundantis žiedų aromatas. Sudėtyje yra kvapiųjų kanangų, pelargonijų ir vetiverijų aliejų, sukuriančių viliojantį kvapų derinį. Įlašinkite kelis lašus į įprastai naudojamą kūno balzamą, kūno aliejų ar rankų prausiklį, kad oda būtų švelni ir pamaitinta. Arba galite naudoti kaip žavius asmeninius kvepalus – ir tiesiog tepti kaklą ir krūtinę. Puikiai dera su eterinių aliejų mišiniais „Joy“, „Harmony“ ir „Awaken“.

„Dragon Time“ yra žolinio aromato, malšinamųjų savybių turintis eterinių aliejų mišinys, kurio sudėtyje yra jazminų, mairūnų ir levandų aliejų. Siekdami nusiraminti ir pasijusti pakiliau, tiesiog įkvėpkite aromato tiesiai iš buteliuko arba patepkite kaklą ir krūtinę, jog kvapą jaustumėte ilgiau. Pasigaminkite balansuojančiai veikiančią kūno dulksną – tiesiog į vandens pripiltą purškiamą butelį įlašinkite kelis lašus šio mišinio. Šis išskirtinis mišinys, praturtintas puikiais augaliniais ingredientais, įkvepia jus paleisti tai, kas sena, ir priimti tai, kas nauja.

„Harmony™“ yra išskirtinis eterinių aliejų mišinys, skatinantis fizinę ir emocinę sveikatą ir harmonizuojantis kūno energijos centrus. Šio mišinio išlaisvinantys, subalansuojantys ir raminantys eteriniai aliejai atveria naujas galimybes ir suteikia bendros gerovės jausmą.

Tai žavinga 10 puikių eterinių aliejų – kvapiųjų kanangų, pelargonijų, jazminų, palmarozų, rožių, bergamočių, citrinų, mandarinų, vaistinių ramunių ir kalendrų – kombinacija. Subtilios rožių natos, kurios siejamos su širdies čakra, skatina meilę sau, atjautą ir ryšį. Puoselėkite širdyje džiaugsmą ir dėkingumą, pasitelkę aliejų mišinį „Joy“. Prisijaukinkite šį aromatą, naudodami jį vietoje kasdienių kvepalų. Arba praturtinkite savo kūno balzamą, įlašindami į jį kelis lašus šio aliejų mišinio – jausitės ypač gaiviai.

 • Saldus, pozityvus aromatas.
 • Palaiko malonų nusiteikimą ir dėkingumą.
 • Giliai gaivina ir maitina odą.

Šis gaivus eterinis aliejus mėgstamas dėl balansuojančių ir atkuriančių savybių. Kvapusis kanaris (Canarium Iuzonicum) – tai iki 30 metrų aukščio užaugantis medis, kurio kilmės šalis – Filipinai. Kvapiųjų kanarių aliejus išgaunamas garais distiliuojant šių medžių dervą. Siekdami atgauti jėgas ir nuotaiką, tiesiog įkvėpkite gaivių natų tiesiai iš buteliuko. Arba įlašinkite kelis lašus į kūno prausiklį ir naudokite iš ryto, jog oda būtų švelnesnė. Atskiedę su kokosų aliejumi, masažuokite pavargusius raumenis. Puikiai dera su citrinų, apelsinų ir cinamonų aliejais.

 • Gaivus, citrusinis aromatas.
 • Nuteikia pozityviai, atkuria jėgas.
 • Įlašinę į kūno prausiklį, jusite papildomą energizuojantį aromatą.

Saldaus ir jausmingo aromato jazminų aliejus išgaunamas iš aušros metu rankomis renkamų, naktį žydinčių egiptietiškų jazminų. Dėl romantiškomis natomis dvelkiančio aromato, jazminai yra populiarus kvepalų ingredientas. Rekomenduojame kelis šio aliejaus lašus įlašinti į drėkiklį ar kūno sviestą – jog oda būtų švelni ir glotni. Norite susikurti asmeninius kvepalus? Išbandykite jazminų ir rožių, pelargonijų arba citrinų eterinių aliejų derinį.

Žavų rožių aromatą primenantis pelargonijų aliejus giliai tonizuoja ir balansuoja. Pelargonijų eterinis aliejus distiliuojamas garais iš augalo lapų ir žiedų. Jo sudėtyje yra geraniolio, linalolio ir citronelolio – medžiagų, taip pat randamų ypač vertinamame rožių aliejuje. Manoma, kad indėnai naudojo pelargonijų šaknis, jog pasigamintų toniką viso kūno odai atgaivinti. Įlašinkite kelis lašus į kasdien naudojamą losjoną, jog oda būtų skaistesnė ir švelnesnė. Dera su rožių, kvapiųjų kanangų aliejais ir „Joy“ mišiniu.

 • Saldus, gaivus aromatas.
 • Įlašinkite į losjoną, jog oda atrodytų skaistesnė.
 • Subalansuoja ir atkuria pojūčius.

Kvapiųjų šalavijų aliejus pasižymi šildančiu, atpalaiduojančiu aromatu. Pasitelkę šį raminantį aliejų, sustiprinkite mintis, kūną ir sielą. Šio aliejaus galite įlašinti į kūno sviestą ir tepti odą vakare, jog oda būtų švelnesnė. Kvapiųjų šalavijų aliejus išgaunamas garais distiliuojant alyvinės spalvos žiedus, kurie įprastai pasirodo pavasarį. Naudodami šį balansuojantį aliejų, pažadinkite viduje slypinčią motyvaciją ir pozityvų nusiteikimą. Norėdami susikurti išskirtinį mišinį, galite derinti su levandų, pelargonijų ir santalų aliejais.

 • Švelnus, raminantis poveikis.
 • Tinka įlašinti į kūno sviestą.
 • Dera su levandų, pelargonijų ir santalų aliejais.

Gaivus bergamočių eterinis aliejus – tarsi saulės spindulys buteliuke – išgaunamas iš citrusinių vaisių žievelių. Harmonizuojantis, pakylėjantis, atkuriantis – idealiai tinkamas įkvėpti tiesiai iš buteliuko, siekiant papildomos motyvacijos. Ant bergaminių citrinmedžių auga gelsvai žalsvi vaisiai, kurių skonis primena apelsinų ir žaliųjų citrinų derinį. Iš ryto tepkite kaklą ir krūtinę šiuo aliejumi – mėgausitės pozityviu vaisių aromatu. Įlašinkite į kūno prausiklį ar šampūną, jog plaukai būtų ypač švarūs ir žvilgantys. Įlašinę į kūno losjoną, galėsite džiaugtis skaisčia, pamaitinta oda.

 • Pozityvus citrusinis aromatas.
 • Veikia pozityviai ir energizuojančiai.
 • Mažina odos riebumą, suteikia skaistumo.

Greipfrutas vadinamas „uždraustuoju vaisiumi“ ir siejamas su gėrio ir blogio pažinimo medžiu Edeno sode. Išgaunamas iš vaisių žievelių, greipfrutų aliejus pasižymi valomosiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, tad tinkamas įlašinti į drėkiklį, siekiant suteikti odai sveiko spindesio. Šis ypač gaivus vaisius – hibridas tarp apelsino ir didžiojo greipfruto. Greipfrutų aliejų tinka įlašinti į kasdienę prausimosi priemonę. Derinkite su citrinų, mirų ir cinamonų aliejais – sukursite pikantišką vaisinį aromatą. Tepkite pulso taškus – mėgaukitės jaukiu, šviesiu aromatu.

 • Energizuojantis, pozityviai nuteikiantis aromatas.
 • Mažina matomas odos dėmeles, oda atrodo šviesesnė, skaistesnė.
 • Dera su citrinų, mirų ir cinamonų aliejais.

Rozmarinas (Rosmarinus officinalis) yra kvapni prieskoninė žolelė, mėgstama kulinarijos pasaulyje, ypač Italijos virtuvėje. „Rosemary+“ eterinio aliejaus papildas kiekvienam patiekalui suteikia unikalų žolelių skonį ir idealiai tinka prie daugelio pikantiškų valgių.

„Young Living“ maisto papildas „Rosemary+“ vertinamas dėl natūralių jo sudėtinių dalių – eukaliptolio ir alfa-pinino – kurie padeda palaikyti gerą savijautą. Rozmarino eterinis aliejus įeina ir ir daugelio „Young Living“ produktų sudėtis, įskaitant mišinius „Thieves“, „En-R-Gee“ bei „JuvaFlex“ ir maisto papildus „Essentialzymes-4“ bei „Inner Defense“.

Naudodami eterinių aliejų mišinį „Awaken“, pajuskite savyje vidinę stiprybę. Tiesiog patepkite juo pulso taškus, jog pasijustumėte ramiau ir jaukiau. Mišinys „Awaken“ pagamintas iš aukštos kokybės augalinių ingredientų. Jį sudaro penki ypatingi „Young Living“ eterinių aliejų mišiniai. Tiesiog įlašinkite kelis lašus šio aliejų mišinio į karštą vonią ir leiskite sau pasilepinti. Šį mišinį ypač tinka naudoti, jei siekiate gyvenime pozityvių pokyčių.

Puoselėkite pozityvų nusiteikimą, pasitelkę eterinių aliejų mišinį „Live Your Passion“. Sudėtyje yra apelsinų, žaliųjų citrinų ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų, sukuriančių šviesų aromatinį derinį. Pajuskite pasitikėjimą savimi ir minčių aiškumą bei vidinę aistrą ir tikslą, patepę šiuo aliejų mišiniu kaklą ir krūtinę, – malonų kvapą jausite ilgai. Į pusę puodelio Epsom druskos įlašinkite 6 – 8 lašus aliejaus. Praturtinkite šiuo gaiviu mišiniu karštą vonią. Šis motyvuojantis aliejų mišinys padės lengviau atrasti ryšį su savimi, išsikelti tikslus ir mėgautis savo gyvenimu!

Melisų (arba vaistinių melisų) aliejus distiliuojamas St. Maries levandų ūkyje ir distiliavimo gamykloje Aidahe. Melisų aliejus išgaunamas garų distiliacijos būdu. Jis pasižymi gaiviu, žoliniu, citrusiniu aromatu, kuris įkvepia pozityvias mintis ir pakilią atmosferą. Tepkite melisų aliejumi pulso taškus rytinės meditacijos metu, siekdami lengviau nusiraminti ir susitelkti. Arba galite įlašinti kelis šio aliejaus lašus į kūno sviestą, siekdami švaresnės, labiau subalansuotos odos. Dera su arbatmedžių, eukaliptų ir žaliųjų citrinų aliejais.

Švitrūnų eterinis aliejus (Cistus ladaniferus) išgaunamas iš žiedų, kurie pasižymi saldžiu, medų primenančiu aromatu. Tikima, jog šis augalas – Biblijoje minima Šarono rožė. Šio aliejaus kvapas tiek ramina, tiek nuteikia pozityviai bei ypač pravers meditacijų ar vidinių apmąstymų metu.

Kadagių aliejus, pasižymintis žemiškomis viršutinėmis aromatinėmis natomis, distiliuojamas garais iš sutrintų augalo vaisių. Įlašinkite kelis lašus į naudojamą kūno sviestą, siekdami papildomai tonizuoti ir valyti odą. Arba galite naudoti šį aliejų atpalaiduojančiam masažui. Tiesiog praskieskite kokosų aliejumi ir masažuokite skaudamas vietas, jog atkurtumėte jėgas. Puikiai dera su pačiulių, kedrų ir pelargonijų aliejais.

Senėjimą lėtinančios priemonės

Laiko atgal neatsuksite, bet galite kovoti su senėjimo požymiais. Sustiprinta natūralia eterinių aliejų jėga, mūsų senėjimui sulėtinti skirtų produktų linija apsaugo ir pagyvina odą, kad veidas tiesiog spindėtų.

Veido odos priežiūra

Pamirškite apie stiprius cheminius preparatus, kurie sausina ir pažeidžia odą. Mūsų visiškai natūralūs serumai, kremai ir prausikliai drėkina, maitina ir atnaujina odą, jog ši būtų minkšta, švari ir elastinga.

Kūnui ir voniai

Pajuskite eterinių aliejų galią kiekvieną rytą ir vakarą prausdamiesi bei prižiūrėdami kūno odą. Mėgaukitės mūsų prabangiomis dušo želėmis, plaukų priežiūros priemonėmis, losjonais ir muilais, skirtais odai švelninti bei pagyvinti, kad pradėtumėte dieną kupini jėgų.

Papildai

Jauskitės energingai, sveikai ir stipriai – tiek viduje, tiek išorėje! Populiarūs mūsų maisto papildai skirti užtikrinti gerą proto ir kūno savijautą – nuo rytinių pusryčių iki saldžių sapnų. Šie kasdieniai papildai pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų – jog be išsyk pasijustumėte geriau

Svorio reguliavimui

Atraskite holistinius būdus, kaip išlikti sveikiems, išbandydami „Young Living“ produktus, skirtus tinkamam kūno svoriui palaikyti. Mūsų siūlomas platus gaminių asortimentas užtikrins sveikus, ilgalaikius sprendimus, derinant sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir subalansuotą racioną. Pasiekite išsikeltus sveiko gyvenimo būdo tikslus ir jauskitės puikiai!

Sveiko maisto gamyba

Sveiki maisto įpročiai prasideda virtuvėje. Nuo „Plus“ linijos kulinarinių eterinių aliejų… iki vienagrūdžių einkorn kviečių… tai mūsų kokybės pažadas užtikrinti, jog būtumėte teisingame sveikos gyvensenos kelyje. Mūsų siūlomi užkandžiai – tai geriausia natūrali alternatyva greitam maistui. Jog lengviau prižiūrėtumėte savo kūno svorį. Siekdami palaikyti sveiką mitybos racioną, apsirūpindami maistingomis medžiagomis, patikiname, jog netruksite pamėgti išties paprastus „Young Living“ sprendimus.

„NingXia Red®“ linija

Kinijos Ningsios regionas, esantis šalies šiaurės vakaruose, daugiau nei 700 metų garsėja kaip vieta, kur auga ožerškio uogos. Ožerškio uogos, taip pat vadinamos „goji“ uogomis, yra gausios maistinių medžiagų. Be to, kad šis supervaisius yra populiaraus maistingo gėrimo „NingXia Red®“ ingredientas, jis įtrauktas į įvairius kitus „Ningxia“ produktų linijos gėrimus ir užkandžius – jog lengviau puoselėtumėte sveiką gyvenseną.

Reikia konsultacijos dėl išorinio ir vidinio grožio puoselėjimo?
Nežinote kokių priemonių Jums reikia ?
Domina Young Living grožio priemonės?