Eteriniai aliejai gali taip pat būti svarbūs kiekvieno vyro gyvenime, pradedant nuo esminių problemų sprendimo iki kasdienės rutinos puoselėjimo. Kurie eteriniai aliejai tinkami vyrams? Nors visi eteriniai aliejai yra skirti vyrams (juk eteriniai aliejai skirti visiems!), tačiau ne visi mes norime kvepėti kaip gėlės (jeigu norite, irgi nieko baisaus). Kiekvienas žmogus turi savitą skonį, tačiau daugelis vyrų teikia pirmenybę miškingiems ir žemiškiems aromatams, o ne gėlėms. Jei ieškote panašių eterinių aliejų, pateikiame rekomendacijas, skirtas būtent vyrams.

Su dėkingumu, Jūsų žavinta

Jauskitės gaiviai, kvepėkite skaniai: mano rekomenduojami eteriniai aliejai vyrams

„Shutran“, kurio sudėtyje yra kedrų, juodųjų eglių ir citrinų aliejų, yra vienas iš perkamiausių „Young Living“ eterinių aliejų mišinių. Tiesą sakant, šis mišinys tapo toks mėgiamas, jog virto įkvėpimu produktų linijai vyrams. „Shutran“ yra drąsą įkvepiančio aromato, pasižyminčio gaiviomis, miškingomis natomis.

Kaip naudoti „Shutran“ eterinių aliejų mišinį:

 • Mėgaukitės šiuo vyriškumo ir pasitikėjimo savimi jausmus sustiprinančiu aromatu, užlašinę po lašelį ant riešų.
 • Pasigaminkite kūno purškiklį: įlašinkite 20 lašų „Shutran“, 1 arbatinį šaukštelį hamamelio ir 50 ml distiliuoto vandens.
 • „Shutran“ eterinių aliejų mišinį galite garinti „Car Vent Diffuser“ automobiliniame garintuve – automobilis kvepės it naujas.

Jei ieškote atpalaiduojamai veikiančio eterinio aliejaus, tuomet išbandykite „Vetiver“ vetiverijų aliejų. Panašiai kaip levandos, vetiverijų aliejus tinkamas garinti prieš miegą ar ruošiantis svarbiai prezentacijai ar darbo pokalbiui. Tačiau skirtingai nei levandos, vetiverijos pasižymi dūmų ir žemiškomis aromato natomis. Tačiau negalime sakyti, kad levandos netinkamos vyrams – tiesa ta, jog šis svaiginantis gėlių aromatas yra plačiai naudojamas vyriškuose odekolonuose. Mes jį taip pat įtraukėme į vyrams skirtą eterinių aliejų mišinį „Shutran“! Bet jei ieškote šio to, kas primintų šviežiai nupjautą žolę karštą vasaros popietę – išbandykite vetiverijų aliejų.

Kaip naudoti „Vetiver“ vetiverijų aliejų:

Jei „Shutran“ – populiariausias eterinių aliejų mišinys vyrams, tuomet „Peppermint“ pipirmėčių eterinis aliejus pirmauja tarp vieno augalo aliejų. Gaivi, mėtinė, energizuojanti… pipirmėtė – neabejotina eterinių aliejų karalienė. Pipirmėtės naudojamos nuo seno, ir be abejonės, šiandien tikrai naudojamos ne mažiau. Daug žmonių pipirmėčių aliejumi tepa odą, mat šis aliejus sukuria vėsos ir tirpimo pojūtį.

Kaip naudoti „Peppermint“ pipirmėčių aliejų:

 • Įlašinkite 4 lašus „Peppermint“ pipirmėčių aliejaus į nedidelį kiekį „Young Living V-6“® ar kito bazinio aliejaus ir šiuo vėsinančiu mišiniu patrinkite raumenis ar masažuokite po dienos pavargusias kojas.
 • Garinkite sumaišę su „Thieves“ mišiniu, jog sukurtumėte jaukią namų atmosferą.
 • Kelis lašus aliejaus sumaišykite su alavijų geliu, jog atsivėsintumėte po ilgos dienos saulėje.

Kitas eterinių aliejų čempionas, „Copaiba“ kopalių eterinis aliejus pasižymi įvairialype nauda odai. Dėl šilto, balzaminio aromato šį eterinį aliejų tinka įtraukti į raminančius mišinius garinimui ar odekolonų sudėtį. Jei norite kvepėti, tačiau nenorite, jog kvapas būtų pernelyg stiprus, tuomet šis aliejus – būtent jums.

Kaip naudoti „Copaiba“ kopalių eterinį aliejų:

 • Praturtinkite pamėgtą barzdos aliejų 1-2 lašais „Copaiba“ kopalių aliejaus.
 • Įlašinkite lašelį į rytinę drėkinamąją priemonę. Taip, drėkinti veidą turite kasdien!
 • Prieš miegą įtrinkite į kojų pėdas.

Į vyrams rekomenduojamų eterinių aliejų sąrašą privalu įtraukti „Royal Hawaiian Sandalwood“ santalų aliejų. Šis miško stebuklas skleidžia šiltą, švelnų ir sodrų aromatą.
Reikia 30 metų, jog sandalmedis subręstų iki to laiko, kai jau galima iš jo išgauti eterinius aliejus, tačiau, sutiksite, jog laukti verta.

Kaip naudoti „Royal Hawaiian Sandalwood“ santalų eterinį aliejų:

 • Įlašinkite kelis lašus santalų aliejaus į plaukų kondicionierių.
 • Atsipalaiduokite vonioje, įlašinę 3-5 lašus „Royal Hawaiian Sandalwood“ santalų aliejaus ir įbėrę 200 g Epsom druskos.
 • Savo erdvei suteikite elegancijos, garindami šį žemišką, nostalgija dvelkiantį aromatą.

Dar viena rekomendacija vyrams – „Ginger“ imbierų eterinis aliejus, pasižymintis aštriu, gaiviu aromatu. Nors galbūt imbieras daugeliui siejasi su įprastu prieskoniu virtuvėje, tačiau imbierų eterinis aliejus – anaiptol nėra įprastas. Tai ne tik vienas mėgstamiausių masažo aliejų, bet ir puikus kompanionas ilgų monotoniškų kelionių metu.

Kaip naudoti „Ginger“ imbierų eterinį aliejų:

 • Derinkite šį aliejų su „Ortho Ease Massage Oil“ masažo aliejumi ir masažuojamais judesiais patrinkite raumenis ir sąnarius.
 • Atšviežinkite drabužių kvapą, įlašinę „Ginger“ imbierų aliejaus į skalbimo priemonę.
 • Susikurkite purškiamą priemonę, reikės: 250 ml vandens, 2 valgomųjų šaukštų hamamelio, 20 lašų „Ginger“ imbierų aliejaus ir 10 lašų „Lemon“ citrinų aliejaus.

Kitas universalus aliejus, kurio privalu turėti kiekvienam vyrui (ir moteriai). Klausiate, kodėl? Pirmiausia verta paminėti šio aliejaus valomąsias savybes. Tai pagrindinis ingredientas odos priežiūros produktuose ir alternatyviuose valymo gaminiuose. Be to, galite apgaubti namus gaiviu, eukaliptus primenančiu aromatu.

Kaip naudoti „Tea Tree“ arbatmedžių eterinį aliejų:

 • Įtraukite jį namuose patys gamindamiesi dezodorantą arba garinkite po sporto treniruotės namuose.
 • Įlašinkite į priemonę po skutimosi ar kūno drėkiklį.
 • Pasimėgaukite valomuoju galvos odos masažu: sumaišykite 2 lašus „Tea Tree“ arbatmedžių aliejaus ir 4 lašus bazinio aliejaus (pvz., kokosų); trinkite mišiniu galvą apie 3-5 minutes ir tuomet ištrinkite plaukus.
 • Pasigaminkite universalų valiklį iš: 250 ml distiliuoto vandens, 250 ml acto, 10 lašų „Tea Tree“ arbatmedžių aliejaus ir 10 lašų „Pine“ pušų aliejaus.

Sustiprinkite vidinį dvasinį ryšį, pasitelkę sąmoningumą žadinančio, žemiško aromato aliejų mišinį. Mėgaukitės pusiausvyra ir palaima – tiesiog patepkite šiuo aliejų mišiniu pulso taškus rytinės meditacijos metu. Sudėtyje – sodrūs santalai, gaivūs saldieji migdolai ir harmonizuojančios miros. Įlašinkite kelis lašus šio mišinio į karštą vonią, siekdami pasilepinti.

Pajuskite miško gaivą namuose, naudodami išskirtinį kaliforninių kėnių eterinį aliejų „Idaho Grand Fir“. Kaliforniniai kėniai auga „Young Living“ ūkiuose Neapolyje, Aidaho valstijoje. Jie distiliuojami garais, taip sukuriamas šilto, jaukaus ir neatsispiriamai abiem lytims patrauklaus aromato aliejus. Puikiai dera su santalų, kvapiųjų kanangų ir levandų eteriniais aliejais. Patepę krūtinę ir pulso taškus, susikurkite asmeninius kvepalus – galėsite mėgautis pozityviu ir motyvuojančiu aromatu. Ypač tinka prieš sportą. Jei siekiate subtilesnio aromato, galite praskiesti baziniu aliejumi.

Pačiulių eterinis aliejus garais distiliuojamas iš puskrūmių, kilusių iš Pietryčių Azijos atogrąžų regionų. Šis augalas priklauso notrelinių šeimai. Pasižymintys muskuso aromatu, pačiuliai neretai naudojami kvepaluose, muiluose ir smilkaluose. Prieš meditaciją ar jogą patepkite pačiulių aliejumi pulso taškus, jog nusiramintumėte. Arba galite įlašinti šio aliejaus į toniką, siekdami odai suteikti papildomo švelnumo ir elastingumo. Puikiai dera su imbierų, kvapiųjų šalavijų ir mirų aliejais.

Eterinių aliejų mišinys „Mister“ pasižymi maloniu dūminiu aromatu. Šis gaminys specialiai sukurtas vyrams. Gaivus jo aromatas pasižymi jausmingomis ir paslaptingomis aromatinėmis natomis. Sudėtyje esantys šalavijų, pankolių ir levandų aliejai sukuria sodriai aštrų aromatinį derinį. Atskieskite ir tepkite pulso taškus ar už ausų, jog mėgautumėtės subtiliu, raminančiu aromatu. Įlašinkite kelis lašus į purškiamą butelį, pripildytą vandeniu. Purkškite pagalves prieš miegą.

Ryškus ir gundantis aromatinių natų derinys. Egzotinio mišinio sudėtyje – bruknuolių, paprastųjų saikenių ir kopalių eteriniai aliejai. Kelis lašelius šio vėsinančio aliejų derinio įlašinkite į bazinį aliejų ir masažuokite skaudančias vietas po sportinės veiklos. Arba „Cool Azul“ aliejų mišiniu galite tepti pulso taškus – ypač tinka, siekiant pozityvaus nusiteikimo ir papildomos motyvacijos.

Šio mišinio sudėtyje – stimuliuojantys rozmarinų, citrinžolių, kadagių ir šilto aromato juodųjų pipirų, muskatų, balzaminių kėnių ir gvazdikėlių aliejai. Šis gaivus aromatinis derinys tobulai tinkamas siekiant pasijusti ramiau ir lengviau susikoncentruoti. Džiaukitės gera savijauta, patepę šiuo eterinių aliejų mišiniu pulso taškus, kaklą ir krūtinę. Be to, mėgausitės maloniu, gaiviu aromatu. Įlašinkite kelis lašus į karštą vonią, siekdami po ilgos dienos atgaivinti protą, kūną ir sielą.

„Believe“ aliejų mišinys tinkamas naudoti, įgyvendinant savąjį potencialą. Pasisemkite vidinės stiprybės, džiaugsmo ir meilės sau. Sudėtyje – saldžių kvapiųjų kanangų, gaivių kalendrų ir raminančių pelargonijų eteriniai aliejai. Be to, šis mišinys praturtintas bosvelijų eteriniu aliejumi, kuris skatina dvasingumą ir ryšį su pamatine čakra bei padeda atrasti harmoniją. Tiesiog patepkite pulso taškus prieš užsiimdami joga. Arba galite lašelį įlašinti į kokosų aliejų ir palepinti savo kūną – nuo galvos iki kojų pirštų galiukų.

Shutran Shave Cream

Tai kremas, kurio sudėtyje yra grynų eterinių aliejų ir maitinančių augalinių ingredientų, sukuria malonią skutimosi patirtį. Be to, šį skutimosi kremą sudaro drėkinančių palmių, vynuogių ir alyvuogių aliejai, natūraliai išgaunamo vitamino E komplekso, mango ir kakavos sviesto derinys. Šis prašmatnus skutimosi kremas užtikrina glotnų skutimąsi ir sumažina skustuvu pažeistos odos perštėjimą.

Cool Azul Sports Gel

„Cool Azul Sports Gel“ – sporto gelis, patogus naudoti kiekvienam keliaujančiam. 100 ml priemonėje yra net 10 % grynų eterinių aliejų. „Cool Azul“ – tai vėsinantis alavijų pagrindo ir pipirmėčių, raudonėlių ir paprastųjų saikenių eterinių aliejų, mentolio ir kamparo derinys.

Breathe Again Roll-On

Pasižymintis gaiviu ir jaunatvišku aromatu, „Breathe Again“ aliejus rutuliniu antgaliu yra puiki priemonė, tinkama naudoti rytais, ilgomis dienomis ir po sunkių treniruočių. Šiame mišinyje yra „Peppermint“ (pipirmėčių), „Myrtle“ (mirtų) ir „Copaiba“ (kopaibų) aliejų ir keturių skirtingų eukaliptų aliejų – įskaitant „Eucaliptus Blue“ aliejų – siekiant sukurti veiksmingą, įkvepiančią patirtį. „Breathe Again“ yra natūralaus komponento eukaliptolio. Dėl patogaus rutulinio antgalio šią priemonę patogu naudoti bet kur ir bet kada.

Deep Relief Roll-On

Eterinis aliejus „Deep Relief“ su rutuliniu antgaliu yra patentuotas aliejų mišinys, specialiai sukurtas raumenų skausmui ir tempimui sumažinti. Be kitų šiame mišinyje taip pat yra pipirmėčių, šliaužiančiųjų bruknuolių, kopalių ir kvapiųjų burserų eterinių aliejų, kurie padeda atsigauti po fizinio krūvio. Eterinių aliejų mišinys „Deep Relief“ siūlomas buteliuke su rutuliniu antgaliu, todėl juo galėsite patogiai naudotis, kad ir kur būtumėte.

BLM Capsules

Šioje formulėje – patentuotas mišinys, kurį sudaro natūralūs ingredientai, tarp kurių – II tipo kolagenas, MSM, gliukozamino sulfatas, mangano citratas ir eteriniai aliejai.

Reikia konsultacijos dėl garintuvo?
Nežinote kokio reikia Jūsų namams ar biurui?
Domina Young Living garintuvo įsigyjimo pasiūlymas?