Peppermint (mėta)

Peppermint ( Mėta) – puikus skonio ir gaivos kvapas. Padeda išlikti budriam ir energingam. – Po vyno gėrimo ar vakarėlio, jūs tikrai norėsite gerti daug vandens ir kuo greičiau atsistatyti savo sveikatą, tad rekomenduoju su 1 lašeliu Peppermint po liežuviu ( vitality linijos, kur saugu vartoti į vidų ir patvirtinta FDA ( FOOD DRUG ADMINISTRATION) isilašinti ir palaikyti 30 sekundžių po liežuviu, galima arba nuryti arba išspjauti, jūsų savijauta pagerės akimirksniu, pražvalėsite ir bus lengviau išgyventi tą dieną. Pakartokite tiek kiek reikės. Taip pat galima 1 lašelį į vandens stiklinę jei stipriai persivalgėte ir skrandis neduoda ramybės. Gaivinkitės ir mėgaukitės šiuo gėrimu, kol pagerės. Toliau, laukia svarbus susitikimas ir reikalaujantis loginio mąstymo prieš išeinant į darbą išsiplaukite galvą su 2 lašeliais Peppermint ( mėta) sumaišius kartu su šampūnu ir ištrinkite galvą. Susitikimo metu jausitės užtikrintas savimi ir nekeis nušokinėti mintims. Padeda palaikyti fokusą. Sumaišius kartu su Citrina į garintuvą, padeda sumažinti klaidas darbo metu ar vaikams ruošiant pamokas. 

Lemon (citrina)

Lemon ( citrina) nepamainomas virtuvėje – nuima česnako kvapą nuo rankų. Tiesiog užlašinkite tiesiogiai ant rankų kelis lašiukus ir gerai patrinkite, palikite kelias minutes ir nuplaukite su šiltu vandeniu. Rankos gaiviai kvepės švara. Norite kad gaiviai kvepėtų pjaustymo lentelės ir pašalintu nemalonius kvapus, užlašinkite kelis lašelius Citrinos eterinį aliejų ir švaria kempine ištrinti lentelę, nuplauti švariu vandeniu po kelių minučių. Taip pat būna tokių atvejų kai vaikai isivelia į plaukus kramtomąją gumą – Citrina padės pašalinti. Rytą sveikai ir gaiviai pradėti dieną ant tuščio skrandžio išgerti šį gaivų gėrimą: 1 l Citrina ( vitality linijos) į stiklinę vandens, išmaišyti ir mėgautis gaiviu gėrimu.

Praktiniai patarimai

Prieš skrydį – patepti už ausų pakylant ir patepti už ausų leidžiantis, saugos ausis nuo skausmo ir jei kyla pykinimas – inhaliuokite. Arba stiordesės paprašyti vienkartinį puodelį, užlašinti ant servetėlės kelis lašus Peppermint + Lemon, suglamžyti ir idėti į stiklinę ir inhaliuoti skrydžio metu. Po skrydžio kojos būna pavargusios ir patinusios, labai rekomenduoju pasidaryti tokia vonelę: 3 lašai Mėtos ( Peppermint) sumaišyti su 1/2 puodeliu druska ( pasirinktinai Epsom/Himalaju/negyvosios jūros) ir sumaišius kartu supilti į vandenį, gerai paskirstyti vandenyje ir panerkti kojas 15min. Jausitės akivaizdžiai geriau ir galėsite dar ne vieną mylę nužingsniuoti. Taip pat labai tinka ir po ilgos darbo dienos, jei teko labai daug stovėti.

Po saulės vonios: 1 l, Peppermint ( Mėta) ir Lavender ( levanda) su Aloe Vera natūralų gelį, sumaišyti kartu ir tepti savo kūno odą, daugiausia tepti ten kur saulutė nepagailėjo savo bučinių:) Kartokite tiek kiek reikės. Labai tinka ir vaikams nuo 2m. Vaikams garinkite kai mokosi.

Po intensyvaus sporto, įtrinkite RAUMENIS su 2 l Peppermint ( Mėta) sumaišius kartu su V-6 augaliniu aliejumi.

Reikia konsultacijos dėl garintuvo?
Nežinote kokio reikia Jūsų namams ar biurui?
Domina Young Living garintuvo įsigyjimo pasiūlymas?