Esu isitikinusi, kad esu teisingame kelyje, su tikrais zmonėmis, kurie puoseleja tikras vertybes - meilę ir pagarbą zmonėms, gamtos puoselėjimą, partnerystę veikloje. Tikiu, kad mūsų veikla atneš gerus pokyčius į kiekvieno namus, gyvenimą ir sirdį. Kompanija Young Living turi puikų verslo planą Jums ir gerai moka už Jūsų pasiekimus ir už įdėtą darbą!
Man patinka jos vizija ir misija.  
Jei būsite pasirengę eiti šiuo kerinčiu ir kvepiančiu keliu, džiaugsiuosi mūsų bendra kelione!
Atrask galimybę sau su Young Living!

Su dėkingumu, Jūsų žavinta

Kodėl verta prisijungti prie " Young Living " komandos?

 ♡ ” Young Living ” – didžiausia aukščiausios kokybės eterinių aliejų gamintoja pasaulyje, veikianti nuo 1994m.

♡ Vienintelė kompanija, kuri kontroliuoja sėklų atrankos, augimo, distiliavimo ir išpilstymo procesą. Kokybės garantija – ” Nuo sėklos iki kamštelio ” ( angl.” From seed to seal “). 

♡ Kompanija valdo nuosavus ūkius JAV, PRANCŪZIJOJE KROATIJOJE, OMANE, EKVADORE, KANADOJE. ♡ Daugelis ” Young Living ” eterinių aliejų yra patvirtinti FDA ( angl. ” US Food and Drug Association “) saugiam vartojimui į vidų.

♡ Vartodami ” Young Living ” produktus rūpinatės savo ir savo artimųjų fizine, emocine ir dvasine sveikata. 

Vystydami veiklą su " Young Living " turite galimybę:

♡  • gauti papildomų pajamų.

♡ • susikurti tokį gyvenimo būdą, apie kuri svajojate, ir įgyvendinti savo tikslus; ♡ • atskleisti savo kūrybinį potencialą;

♡ • susikurti ilgalaikes nuolatines pajamas;

♡ • keliauti ir aplankyti įvairias pasaulio šalis, pamatyti Young Living ūkius ir visą ” Seed to seal” procesą.

Noriu supažindinti žmones UK ir už jos ribų su ” Young Living ” ir kurti sveikesnę, laimingesnę bendruomenę ir skatinti veiklumą, paremtą pasitikėjimu, bendryste ir profesionalumu. Auginant savo komandą, turėsite palaikymą, konsultacijas bei apmokymus iš mūsų komandos narių. Sieksime tikslų kartu, žinoma jei esate pasiruošę geriems pokyčiams, laukiu Jūsų ” Young Living ” komandoje.

Aš dabar gyvenu, jaučiu laisvę ir tikrą gyvenimą. Aš pati nusistatau savo darbo valandas, išeigines ar atostogas! Man nebereikia dirbti savaitgaliais!
 Tu visada gali prie manęs prisijungti, ir man nesvarbu ar dabar karantinas, ar ne, ar turi patirties ar ne, nes šioje veikloje jis visiškai nereikalauja patirties, išmoksti tai darydamas.

Kviečiu palikti  visas savo abejones, baimes šalyje ir pradėti gyventi gyvenimą, paženklintą ne apribojimų, o galimybių.   Pamąstykite, kad jūs tikrai turite pasirinkimą į geresnį rytojų. Pakeiskite abejingumą ir pilkumą ryžtu ir didžiais dalykais.   Verčiau patys imkitės atsakomybės, neleiskite kitiems spręsti už jus. Ir nelaukite, kol ateis įkvėpimas veiksmams, pokyčiams, nes jis ateina kartu, kai tu pradedi su ryžtu ir tiesiog nelaukite, o pradėkite dabar. Nes jums nereikia kitų žmonių leidimo permainoms.

Su dėkingumu, Jūsų žavinta

Reikia konsultacijos?
Norite pradėti aromaterapijos studijas ir nežinote nuo ko pradėti?
Domina Young Living verslo pasiūlymas?